top of page
Poduszka Trio Smart
soiaBio.png
Prać w 60c.png
zadnych roz.png
reach.jpg
oeko-tex-standard-100.jpg

Elegancka poduszka wykonana z miękkiej organicznej pianki sojowej Visco.  Posiada 4 regulowane wysokości (dwie wkłądki o wysokości 2 i 4 cm), dzięki czemu uzyskasz odpowiednie podparcie dla każdej szerokości ramion, nawyku spania oraz dostosujesz do miękkości materaca.

 

Dzięki anatomicznemu kształtowi i miękkiej organicznej piance sojowej Visco poduszka idealnie dopasowuje się do każdego nawyku spania i leżenia. Głębokie nacięcia na powierzchni gwarantują doskonałą wentylację, a tym samym odpowiedni klimat do spania.

Dzianina hipoalergiczna, zapewniająca niezrównany komfort. Bardzo elastyczny i dopasowujący się. Zdejmowany pokrowiec można prać w temperaturze do 60 ° C.

Pokrowiec wewnętrzny wykonany z bawełny.

Wysokość: 8, 10, 12 lub 14 cm

Długość: 63 cm

Szerokość: 33 cm

 

Wykonane ręcznie we Włoszech przez Manifatturę Falomo.

SoiaBIO

Soja jest naturalnym surowcem pomagającym w walce z chorobami układu krążenia, niweluje problemy związane z menopauzą oraz sprzyja aktywności mózgu. Niedawne badania epidemiologiczne przeprowadzone na populacjach azjatyckich pokazują, że diety bogate w soję pomagają zmniejszyć liczbę przypadków raka okrężnicy, piersi i prostaty. Jest nietoksyczny, niedrażniący i nie powoduje alergii; przeciwdziała tworzeniu się bakterii i pleśni.

Soja.png
bottom of page