top of page

AQUATECH®

 

Aquatech® to pianka otrzymana z mieszaniny polimerów i wody, stworzona wyłącznie dla produktów z najwyższej półki. Aquatech® zachowuje się jak naturalna gąbka: użyta woda wytwarza miliony maleńkich otworów przez filtry powietrza i pozwala na usuwanie wilgoci.

 

Dzięki Aquatech® kręgosłup i szyja zachowują swój naturalny kształt podczas odpoczynku, pozwalając na delikatne rozciąganie. Okolica szyi i ramion są zsynchronizowane i dopasowane w wyjątkowy sposób do Twojego ciała dając wsparcie dla kręgosłupa bez uczucia nacisku.

Aquatech.png

 

 

PIANKA EOS

 

Oddychająca i mikrokomórkowa pianka Eos, bardzo szybko filtruje i odprowadza wilgoć dzięki wysokiej przepuszczalności powietrza; jest odporna na ściskanie, jest trwała, lekka i łatwa w obsłudze: łączy w sobie zalety oddychalności, niewielkiej wagi, ergonomii i recyklingu, typowe dla pianek o wysokiej zawartości technologii, z zaletami lateksu.

MEMORY FRESH BLUE

 

Pianka poliuretanowa najnowszej generacji Memory Fresh Blue to innowacyjny materiał z wysokoelastycznego poliuretanu, który doskonale dopasowuje się do ludzkiego ciała i reguluje temperaturę podczas odpoczynku. Jest przyjemny i odświeżający, o doskonałych właściwościach fizycznych i mechanicznych, składający się ze specjalnej otwartej struktury komórkowej, jest idealnym rozwiązaniem dla naturalnej recyrkulacji wilgoci i oddychalności podczas odpoczynku. Memory Fresh Blue jest przyjazny dla środowiska, ponieważ jest wytwarzany z oleju sojowego oraz innych naturalnych materiałów, które nie zostały zmodyfikowane genetycznie.

 

- pochłania nadmiar ciepła.

- zapewnia naturalną świeżość 

- maksymalna oddychalność dla skóry

- naturalnie reguluje ciepło ciała podczas odpoczynku

- doskonała recyrkulacja wilgoci

- bezwonny

 

SOIABIO

Soja jest naturalnym surowcem pomagającym w walce z chorobami układu krążenia, niweluje problemy związane z menopauzą oraz sprzyja aktywności mózgu. Niedawne

badania epidemiologiczne przeprowadzone na populacjach azjatyckich pokazują, że diety bogate w soję pomagają zmniejszyć liczbę przypadków raka okrężnicy, piersi i prostaty. Jest nietoksyczny, niedrażniący i nie powoduje alergii; przeciwdziała tworzeniu się bakterii i pleśni.

PIANKA FEEL HD

 

To pianka nowej generacji stosowana w materacach i poduszkach Manifattura Falomo. Testowana w laboratoriach SanoDormire®, po dokładnym procesie badań i rozwoju, Feel HD reprezentuje dziś doskonałe rozwiązanie, które może zrewolucjonizować świat wypoczynku: wyjątkowo wygodne, oddychające i sprężyste.

Elastyczność i odporność na zgniatanie:

Dzięki tej nowej koncepcji większa stabilność komórek zapewnia całkowitą swobodę ruchów podczas odpoczynku.

Niezrównany komfort:

Materiały całkowicie hydrofilowe, zdolne do pochłaniania wilgoci do 4 razy więcej w porównaniu z innymi poduszkami.

Brak nacisku na ciało:

Idealne dopasowanie poduszki do cech fizycznych osoby.

Wysoka trwałośc na lata.

AIRPEDIC SYSTEM 3D

Airpedic System to ekskluzywny system opracowany przez Manifattura Falomo: podwójna warstwa tkaniny 3D gwarantuje idealny mikroklimat i większe wsparcie nerek.

FALOMO ST - TYTANOWE SPRĘŻYNY

Technologia, trwałość, wytrzymałość i lekkość. Tytanowe sprężyny mają podwójną długość w porównaniu do normalnej sprężyny oraz zapewnieniają ultra wsparcie, działając uspokajająco, sprzyjając optymalnemy wypoczynkowi.

PHYSIOCLIMA

PhysioClima to nowy standard kontroli wilgoci i izolacji termicznej opatentowany przez Manifattura Falomo, który zapewnia idealny mikroklimat o każdej porze roku. 

Jest to zasługą połączenia pianki lepkosprężystej o wysokiej przewodności cieplnej,

jej struktury z otwartymi porami oraz trójwymiarowej, wolumetrycznej wkładki, zapewnia znaczny przepływ powietrza. Opatentowany system Physio-Clima zapewniający zawsze idealny mikroklimat.

FLEXIXIONE

Adaptacja, wsparcie i oddychalność:

  • stopniowe przejście z jednego obszaru do drugiego. 

  • niezwykle wrażliwy i reagujący na ruchy na materacu. 

  • wyraźna różnica między różnymi obszarami nośnymi.

 

Sprzyja doskonałemu ułożeniu kręgosłupa. Ten ekskluzywny system sprężyn sprawia,

że ​​materac jest idealnie ergonomiczny. W celu uzyskania różnych powierzchni nośnych stosuje się sprężyny o różnych średnicach.

SOLTEX

Solotex to nowy rodzaj włókna poliestrowego. Dzięki wysokiej oddychalności, filtruje i odprowadza wilgoć z ciała, utrzymuje suchy mikroklimat i przeciwdziała tworzeniu się mikroorganizmów. Solotex można prać w pralce w temperaturze 105 ° i przez długi czas zachowuje on swój kształt.

PIANKA ORANGE HD

Szczególnie sprężysta i oddychająca naturalna pianka, wzbogacona olejkami eterycznymi z kwiatów pomarańczy.

JEDWAB
 

Jedwab jest najszlachetniejszym, najdelikatniejszym ze wszystkich włókien naturalnych, chłodny latem i ciepły zimą. Naturalny jedwab zapobiega przegrzaniu i poceniu się ciała, jest higieniczny, odporny na wodę i ścieranie oraz hipoalergiczny.

WEŁNA MERINO

Wełna to najstarsze włókno świata: jest w stanie wchłonąć wilgoć w niezwykły sposób (do 1/3 swojej wagi), uwalniając ją stopniowo, bez nieprzyjemnego uczucia wilgoci. Zastosowana w materacu wspomaga przepływ krwi i ułatwia wymianę ciepła między ludzkim ciałem, a otoczeniem: dzięki temu mikroklimat materaca jest suchy i idealny dla osób cierpiących na reumatyzm.

bottom of page