top of page
Materac Rubino Memory
twardość i wysokość.png
sss.png
ikonki v21.jpg
Bez tytułu.png

Rubino Memory to materac z bazą wykonaną z pianki Aquatech®, który zapewnia mocne wsparcie. Wielostrefowy kształt materaca zapewnia idealną równowagę kręgosłupa. Górna warstwa z pianki Soy Bio Memory zapewnia miękkość i wsparcie kręgosłupa punkt po punkcie. Elastyczny pokrowiec jest przyjemny i delikatny w dotyku.
 

Rubino Memory_1.png

1.

Elastyczny pokrowiec, który można prać w temperaturze 60°C.

2.

Pianka Soia Bio Memory – 6 cm – (gęstość 45 kg/m3 )

3.

Pianka Aquatech – 15 cm – (gęstość 30 kg/m3 )

Soia Bio Memory

Profil Soy Memory Touch delikatnie dopasowuje się do nacisku ciała, aby zapobiec kompresji kręgosłupa. 

MF soia bio memory.jpg

Aquatech®

 

Aquatech® to pianka otrzymana z mieszaniny polimerów i wody, stworzona wyłącznie dla produktów z najwyższej półki. Aquatech® zachowuje się jak naturalna gąbka: użyta woda wytwarza miliony maleńkich otworów co pozwala na usuwanie wilgoci, przez filtry powietrza.

 

Dzięki Aquatech® kręgosłup i szyja zachowują swój naturalny kształt podczas odpoczynku, pozwalając na delikatne rozciąganie. Okolica szyi i ramion są zsynchronizowane i dopasowane w wyjątkowy sposób do Twojego ciała dając wsparcie dla kręgosłupa bez uczucia nacisku.

Aquatech_woda.png

Pokrowiec

 

Hipoalergiczny pokrowiec wykonany jest z delikatnej i eleganckiej tkaniny wzbogaconej pikowanymi szwami. Taśma boczna wyposażona jest w praktyczny zamek błyskawiczny oraz wygodne uchwyty.

RUBINO MEMORY 2023.jpg

Pranie pokrowca

Radzimy regularnie wietrzyć wewnętrzny rdzeń materaca poprzez zdejmowanie górnej części pokrowca. Pokrowiec można zdjąć i wyprać w pralce w maksymalnej temperaturze 60 ° C, uniakć trybu wirowania.

lavabilità-materasso-falomo.jpg
bottom of page