top of page

Problemy z bezsennością? Spróbuj pestek dyni!

Całkowicie naturalny nowy lek na bezsenność: dynie!W rzeczywistości dynie mają niesamowite właściwości odżywcze, które mogą pomóc Ci lepiej odpocząć. Dowiedz się, czym one są i jak cieszyć się tym pysznym warzywem przed snem!


Niezwykłe właściwości odżywcze dyni


Dynie są bogate w antyoksydanty, beta-karoten i Omega3, które są doskonałym źródłem dobrego samopoczucia dla naszego organizmu. Ale nie tylko!


Magnez dla twojego spokoju


Dynie w rzeczywistości zawierają również magnez. Jest go tak dużo, że dynia zasługuje na miano warzywaantydepresyjnego”!


Lepsze trawienie i odpoczynek


Istnieją tysięce przepisów na dynię, my jednak radzimy wycisnąć sok wirówką lub sokowirówką i osłodzić go łyżką miodu, pycha!


Nie tylko miazga, najlepsze jest skubanie!


Pestki dyni to nasiona oleiste, bogate w magnez, fosfor, żelazo, selen i wiele minerałów.


Zdecyduj się na przegryzienie ich przed dobrym filmem po opiekaniu w piekarniku w temperaturze 150° C przez około 50 minut lub użyj ich do przygotowania dobrej nocnej herbaty ziołowej: po prostu ugotuj je w rondlu i pozostaw do zaparzenia przez kilka minut.

Wysoka zawartość błonnika sprawia, że ​​doskonale regulują pracę jelit, ale co ważniejsze, obecność tryptofanu, niezbędnego aminokwasu regulującego sen, zapewnia zdrowy i regenerujący sen!

301 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page