top of page
Dream Blue Sole
ikonki v15.jpg
ikonki v6.jpg
Fresh Blue.png
ikonki v22.jpg
oeko-tex-standard-100.jpg
hygcen.png
reach.png

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Dream Blue Sole to poduszka nowej generacji zapewniająca dobre samopoczucie okolicy szyjnej: głównym celem tej poduszki jest zwiększenie rozluźnienia całego ciała, delikatnie rozszerzając krążki międzykręgowe wzdłuż szyi i pleców. Ponadto specjalny kształt zapobiega kompresji uszu, zapewniając w ten sposób większą równowagę po przebudzeniu. Dzięki wyjmowanej wkładce poduszka „Sole” jest odpowiednia dla osób o szerokich, średnich lub małych ramionach.

PODUSZKA NOWEJ GENERACJI 

Okrągły i wklęsły kształt pozwala na optymalne podparcie karku dla prawidłowego ustawienia kręgosłupa, eliminując napięcia mięśniowe.

 

 

 

CECHY ERGONOMICZNE

 

Poniżej znajdziesz szczegóły dotyczące poduszki „Sole”:

guanciale-ortopedico-sole-dettagli.jpg

1. Jej okrągły i wklęsły kształt sprawia, że ​​kark pozostaje stabilny i wyrównany z kręgosłupem, aby uwolnić napięcie mięśni.

 

2. Wysokość poduszki można regulować poprzez usunięcie 2 cm niebieskiej warstwy pod spodem: dzięki temu poduszka jest odpowiednia dla osób o szerokich, średnich lub małych ramionach.

 

3. Wlot pozostawia wolny kręgosłup i umożliwia rozluźnienie ramion podczas snu na boku.

 

4. Kanały na powierzchni umożliwiają większy przepływ powietrza.

ZAPROJEKTOWANA DLA „ZDROWEGO SENU”

 

Poznaj techniczne właściwości poduszki „Sole”.

 

  • Wykonana z Memory Fresh Blue i Soy Memory Touch: hipoalergiczne i testowane dermatologicznie zgodnie z najsurowszymi przepisami międzynarodowymi.

  • Pokrowiec z tkaniny Bielastic, którą można prać w 60 ° C, wszechstronna, odporna, oddychająca i wygodna.

  • Wewnętrzna podszewka z bawełny, którą można prać w 60 ° C, przydatna podczas prania pokrowca. 

  • Niezwykle przyjemna, chłodna i oddychająca: utrzymuje idealną temperaturę, zapobiega poceniu się, szczególnie w gorącym sezonie.

cuscino-guanciale-sole-manifattura-falom

Bawełna

Bawełna jest najważniejszym roślinnym włóknem tekstylnym stosowanym w tkactwie ze względu na jej wyjątkową delikatność w kontakcie ze skórą. Manifattura Falomo używa go do pokrycia i wypełnienia swoich materacy, ponieważ jest doskonałym przewodnikiem ciepła odprowadzanym z ciała i utrzymuje chłód skóry.

bawe%C5%82na%20rys%2C_edited.jpg

Pianka poliuretanowa najnowszej generacji Memory Fresh Blue to innowacyjny materiał z wysokoelastycznego poliuretanu, który doskonale dopasowuje się do ludzkiego ciała i reguluje temperaturę podczas odpoczynku. Jest przyjemny i odświeżający, o doskonałych właściwościach fizycznych i mechanicznych, składający się ze specjalnej otwartej struktury komórkowej, jest idealnym rozwiązaniem dla naturalnej recyrkulacji wilgoci i oddychalności podczas odpoczynku. Memory Fresh Blue jest przyjazny dla środowiska, ponieważ jest wytwarzany z oleju sojowego oraz innych naturalnych materiałów, które nie zostały zmodyfikowane genetycznie.

 

- pochłania nadmiar ciepła.

- zapewnia naturalną świeżość 

- maksymalna oddychalność dla skóry

- naturalnie reguluje ciepło ciała podczas odpoczynku

- doskonała recyrkulacja wilgoci

- bezwonny

memory-fresh-blue.jpg
bottom of page