top of page
Dream Blue Soap
ikonki v15.jpg
ikonki v6.jpg
Fresh Blue.png
ikonki v22.jpg
oeko-tex-standard-100.jpg
hygcen.png
reach.png

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Poduszka wykonana jest z pianki Memory Fresh Blue, gwarantuje wygodę w każdej pozycji. Dzięki przewiewnym kanałom na powierzchni zapewnia idealną temperaturę podczas snu i zmniejsza skoki nacisku do 40% w porównaniu z każdą inną poduszką, formując się pod naciskiem ciała i głowy. 

MATERIAŁ

 

Poduszka wykonana jest z pianki Memory Fresh Blue (niebieska warstwa na zdjęciach) i Soy Memory Touch, które zapewniają idealną temperaturę o każdej porze roku, zmniejszając nacisk między głową, a rdzeniem poduszki dzięki innowacyjnej konstrukcji z przewiewnymi kanałami.

 

POKROWIEC DUO CLIMA

 

Pokrowiec poduszki wykonany jest ze specjalnego materiału MicroTencel®: innowacyjnego włókna naturalnego, regulującego temperaturę dla maksymalnego komfortu o każdej porze roku. Pokrowiec Duo Clima można łatwo prać w pralce w temperaturze 60 ° C.

 

Specjalny pokrowiec Duo Clima idealnie dopasowuje się do kształtu poduszki i można go odwrócić do góry nogami w zależności od pory roku: szara strona jest wykonana z tkaniny Fresh MicroTencel®, a biała z tkaniny Basic MicroTencel®.

LATO

lato zima.png

ZIMA

Bawełna

Bawełna jest najważniejszym roślinnym włóknem tekstylnym stosowanym w tkactwie ze względu na jej wyjątkową delikatność w kontakcie ze skórą. Manifattura Falomo używa go do pokrycia i wypełnienia swoich materacy, ponieważ jest doskonałym przewodnikiem ciepła odprowadzanym z ciała i utrzymuje chłód skóry.

bawe%C5%82na%20rys%2C_edited.jpg

Memory Fresh Blue

 

Pianka poliuretanowa najnowszej generacji Memory Fresh Blue to innowacyjny materiał z wysokoelastycznego poliuretanu, który doskonale dopasowuje się do ludzkiego ciała i reguluje temperaturę podczas odpoczynku. Jest przyjemny i odświeżający, o doskonałych właściwościach fizycznych i mechanicznych, składający się ze specjalnej otwartej struktury komórkowej, jest idealnym rozwiązaniem dla naturalnej recyrkulacji wilgoci i oddychalności podczas odpoczynku. Memory Fresh Blue jest przyjazny dla środowiska, ponieważ jest wytwarzany z oleju sojowego oraz innych naturalnych materiałów, które nie zostały zmodyfikowane genetycznie.

 

- pochłania nadmiar ciepła.

- zapewnia naturalną świeżość 

- maksymalna oddychalność dla skóry

- naturalnie reguluje ciepło ciała podczas odpoczynku

- doskonała recyrkulacja wilgoci

- bezwonny

memory-fresh-blue.jpg
bottom of page