top of page
Dream Blue Cervicale
ikonki v15.jpg
ikonki v6.jpg
Fresh Blue.png
ikonki v22.jpg
oeko-tex-standard-100.jpg
hygcen.png
reach.png

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.​

Poduszka „Dream Memory Blue Cervical” dzięki wklęsłemu kształtowi jest idealna, jeśli szukasz poduszki, która dopasowuje się do każdego ruchu podczas snu, nie uciskając szyi. Szczególnie wskazany dla tych, którzy lubią spać na boku lub w pozycji leżącej. Niezwykle przytulna, chłodna i oddychająca.

MATERIAŁ

 

Poduszka wykonana jest z pianki Memory Fresh Blue (niebieska warstwa na zdjęciach) i Soy Memory Touch, które zapewniają idealną temperaturę o każdej porze roku, zmniejszając nacisk między głową, a rdzeniem poduszki dzięki innowacyjnej konstrukcji z przewiewnymi kanałami.

 

POKROWIEC DUO CLIMA

 

Pokrowiec poduszki wykonany jest ze specjalnego materiału MicroTencel®: innowacyjnego włókna naturalnego regulującego temperaturę dla maksymalnego komfortu o każdej porze roku. Pokrowiec Duo Clima można łatwo prać w pralce w temperaturze 60 ° C.

 

Specjalny pokrowiec Duo Clima idealnie dopasowuje się do kształtu poduszki i można go odwrócić do góry nogami w zależności od pory roku: szara strona jest wykonana z tkaniny Fresh MicroTencel®, a biała z tkaniny Basic MicroTencel®.

LATO

lato zima.png

ZIMA

Bawełna

Bawełna jest najważniejszym roślinnym włóknem tekstylnym stosowanym w tkactwie ze względu na jej wyjątkową delikatność w kontakcie ze skórą. Manifattura Falomo używa go do pokrycia i wypełnienia swoich materacy, ponieważ jest doskonałym przewodnikiem ciepła odprowadzanym z ciała i utrzymuje chłód skóry.

bawe%C5%82na%20rys%2C_edited.jpg

Pianka poliuretanowa najnowszej generacji Memory Fresh Blue to innowacyjny materiał z wysokoelastycznego poliuretanu, który doskonale dopasowuje się do ludzkiego ciała i reguluje temperaturę podczas odpoczynku. Jest przyjemny i odświeżający, o doskonałych właściwościach fizycznych i mechanicznych, składający się ze specjalnej otwartej struktury komórkowej, jest idealnym rozwiązaniem dla naturalnej recyrkulacji wilgoci i oddychalności podczas odpoczynku. Memory Fresh Blue jest przyjazny dla środowiska, ponieważ jest wytwarzany z oleju sojowego oraz innych naturalnych materiałów, które nie zostały zmodyfikowane genetycznie.

 

- pochłania nadmiar ciepła.

- zapewnia naturalną świeżość 

- maksymalna oddychalność dla skóry

- naturalnie reguluje ciepło ciała podczas odpoczynku

- doskonała recyrkulacja wilgoci

- bezwonny

memory-fresh-blue.jpg
bottom of page