top of page
Materac Sbadiglio
sss.png
ikonki v21.jpg
ikonki v22.jpg

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Materac Sbadiglio posiada 7 stref podparcia, co zapewnia całkowite podparcie kręgosłupa oraz pełen komfort podczas odpoczynku.

Górna warstwa materaca wykonana jest z pianki Soy Memory Touch. Pianka ta posiada specjalne wytłoczenia, które delikatnie dostosowują się do nacisku ciała, układając się idealnie pod kręgosłupem.

 

Zewnętrzny pokrowiec materaca posiada pikowanie, co poprawa właściwości i trwałość tkaniny. Dodatkowo w pokrowcu znajdują się wyściółki (wełniana i bawełniana) regulujące temperaturę ciała podczas snu.

 

Materac Sbadiglio to produkt poddawany starannej kontroli doświadczonych rzemieślników i wykończony ręcznie, aby zapewnić wysoki standard jakości i dbałości o najdrobniejsze szczegóły.

ddd.png

1.

Pokrowiec z hipoalergiczną wyściółką z wełny i bawełny

2.

Pianka Soia BIO HD – 5,5 cm – (gęstość 50 kg/m3 )

3.

Przekładka FILC

4.

7 strefowe sprężyny kieszeniowe Support Flex System – 14 cm, 800 sprężyn na podwójnym materacu

5.

Przekładka FILC

6.

Pianka Aquatech Comfort Profile – 3,5 cm – (gęstość 40 kg/m3 )

SOYMEMORY

Profil Soy Memory Touch z falistym wykończeniem, delikatnie dopasowuje się do nacisku ciała, aby zapobiec kompresji kręgosłupa.

SOIA (DN 40).png

Aquatech®

 

Aquatech® to pianka otrzymana z mieszaniny polimerów i wody, stworzona wyłącznie dla produktów z najwyższej półki. Aquatech® zachowuje się jak naturalna gąbka: użyta woda wytwarza miliony maleńkich otworów co pozwala na usuwanie wilgoci, przez filtry powietrza.

 

Dzięki Aquatech® kręgosłup i szyja zachowują swój naturalny kształt podczas odpoczynku, pozwalając na delikatne rozciąganie. Okolica szyi i ramion są zsynchronizowane i dopasowane w wyjątkowy sposób do Twojego ciała dając wsparcie dla kręgosłupa bez uczucia nacisku.

Aquatech_woda.png

Pokrowiec

 

Hipoalergiczny pokrowiec wykonany jest z delikatnej i eleganckiej tkaniny wzbogaconej pikowanymi szwami. Taśma boczna wyposażona jest w praktyczny zamek błyskawiczny oraz wygodne uchwyty.

pok.jpg

Pranie pokrowca

Radzimy regularnie wietrzyć wewnętrzny rdzeń materaca poprzez zdejmowanie górnej części pokrowca. Pokrowiec można zdjąć i wyprać w pralce w maksymalnej temperaturze 60 ° C, uniakć trybu wirowania.

lavabilità-materasso-falomo.jpg
bottom of page