top of page
Materac Imperial Fresh Blue
ikonki v2.jpg
ikonki v3.jpg
ikonki v4.jpg
ikonki v5.jpg
ikonki v6.jpg
ikonki v8.jpg
ikonki v9.jpg
Fresh Blue
Aquatech.png
WYRÓB MEDYCZNY.png
aitex.jpg
reach.jpg
oeko-tex-standard-100.jpg

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.​

Imperial Fresh Blue od Manifattura Falomo to idealny wybór, jeśli szukasz materaca, który zapewni odpowiednią równowagę i dopasowanie do ruchów kręgosłupa. Dwie specjalne warstwy pianki Eos zapewniają progresywne wsparcie, a także wysoką oddychalność dla prawidłowego mikroklimatu podczas snu. Dodatkowo materac posiada dwie wkładki „AirPedic System” o unikalnym designie uzupełniającym pokrowiec Bielastic Stretch.


Imperial to materac z pamięcią i silnym podparciem. Połączone warstwy Memory Fresh Blue i Eos gwarantują stworzenie idealnego mikroklimatu oraz przewiewności materaca.

Wysokość materaca: 26 cm

MF imperial fresh blue sezioni.jpg

1.

Ozdobny pokrowiec z tkaniny
wiskozowej.

2.

Memory Fresh Blue - 3,4 - 6,5 cm   

(gęstość 55 kg/m3)

3.

Oddychająca pianka Eos - 3 cm      (gęstość 40 kg/m3)

4.

Soia Memory - 4 cm                          (gęstość 40 kg/m3)

5.

Oddychająca pianka Eos - 3 cm      (gęstość 40 kg/m3)

6.

Aquatech® - 6 - 8 cm                         (gęstość 30 kg/m3)

MF imperial fresh blue interno.jpg
memory pianka.png

Ekskluzywny system AirPedic - podwójna warstwa

2 specjalne warstwy Eos zapewniają progresywne wsparcie, a także wysoką oddychalność dla prawidłowego mikroklimatu podczas snu.

doppio-inserto-eos-falomo.jpg

Memory Fresh Blue

 

Pianka poliuretanowa najnowszej generacji Memory Fresh Blue to innowacyjny materiał z wyskoelastycznego poliuretanu, który doskonale dopasowuje się do ludzkiego ciała i reguluje temperaturę podczas odpoczynku. Jest przyjemny i odświeżający, o doskonałych właściwościach fizycznych i mechanicznych, składający się ze specjalnej otwartej struktury komórkowej, jest idealnym rozwiązaniem dla naturalnej recyrkulacji wilgoci i oddychalności podczas odpoczynku. Memory Fresh Blue jest przyjazny dla środowiska, ponieważ jest wytwarzany z oleju sojowego oraz innych naturalnych materiałów, które nie zostały zmodyfikowane genetycznie.

 

- pochłania nadmiar ciepła.

- zapewnia naturalną świeżość 

- maksymalna oddychalność dla skóry

- naturalnie reguluje ciepło ciała podczas odpoczynku

- doskonała recyrkulacja wilgoci

- bezwonny

memory-fresh-blue.jpg

SoiaBIO

Soja jest naturalnym surowcem pomagającym w walce z chorobami układu krążenia, niweluje problemy związane z menopauzą oraz sprzyja aktywności mózgu. Niedawne badania epidemiologiczne przeprowadzone na populacjach azjatyckich pokazują, że diety bogate w soję pomagają zmniejszyć liczbę przypadków raka okrężnicy, piersi i prostaty. Jest nietoksyczny, niedrażniący i nie powoduje alergii; przeciwdziała tworzeniu się bakterii i pleśni.

MF soia.jpg

Pianka EOS

Oddychająca i mikrokomórkowa pianka Eos, bardzo szybko filtruje i odprowadza wilgoć dzięki wysokiej przepuszczalności powietrza; jest odporna na ściskanie, jest trwała, lekka i łatwa w utrzymaniu: łączy w sobie zalety oddychalności, niewielkiej wagi, ergonomii, typowe dla pianek o wysokiej zawartości technologii, z zaletami lateksu.

eos.jpg

Pokrowiec z uchwytami 

Innowacyjny pokrowiec materaca Imperial Fresh Blue wykonany
jest z białej tkaniny wiskozowej w górnej części oraz z trójwymiarowej tkaniny wiskozowej w kolorze szarym w dolnej części. Wiskoza jest jednym z najlepiej oddychających i przyjaznych dla skóry materiałów. Nie uczula, jest higroskopijna, dobrze chłonie wilgoć, i jest przewiewna.

MF fascia centrale.jpg

Pranie pokrowca

Radzimy regularnie wietrzyć wewnętrzny rdzeń materaca poprzez zdejmowanie górnej części pokrowca. Pokrowiec można zdjąć i wyprać w pralce w maksymalnej temperaturze 60 ° C, uniakć trybu wirowania.

lavabilità-materasso-falomo.jpg
bottom of page