top of page
Materac Golf Memory
ikonki v2.jpg
ikonki v3.jpg
ikonki v9.jpg
ikonki v6.jpg
Aquatech.png
catas.jpg
reach.jpg
ikonki v21.jpg
ikonki v22.jpg

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.​

Materac Golf Memory gwarantuje wysoki komfort spania dzięki zróżnicowaniu stref nośnych. Optymalnie podtrzymuje ramiona oraz miednicę.  Jest to materac który dzięki swojej budowie stwarza odczucia podobne do materacy sprężynowych.

Wyselekcjonowane materiały - maksymalny komfort

 

Golf Memory materac ze zdejmowanym pokrowcem. Warstwa Soy Memory zapewnia dużą miękkość oraz podparcie. Dolna warstwa Aquatech® o dużej gęstości wspiera obszar lędźwiowy. Główny rdzeń materaca to innowacyjna warstwa Aquatech® specjalnie profilowana posiadająca 250 punktów podparcia.

Wysokość materaca: 24 cm

1.

Pikowany pokrowiec z tkaniny Tencel®

2.

Soy Memory - 3,5 cm

(gęstość 50 kg/m3)

3.

Aquatech® - 2 cm

(gęstość 40 kg/m3)

4.

Golf project Aquatech® - 16 cm (gęstość 40 kg/m3)

MF golf memory sezioni.jpg
falomo-golf-project-pl.jpg

SOYMEMORY

Profil Soy Memory Touch z falistym wykończeniem, delikatnie dopasowuje się do nacisku ciała, aby zapobiec kompresji kręgosłupa.

SOIA (DN 40).png

Aquatech®

 

Aquatech® to pianka otrzymana z mieszaniny polimerów i wody, stworzona wyłącznie dla produktów z najwyższej półki. Aquatech® zachowuje się jak naturalna gąbka: użyta woda wytwarza miliony maleńkich otworów co pozwala na usuwanie wilgoci, przez filtry powietrza.

 

Dzięki Aquatech® kręgosłup i szyja zachowują swój naturalny kształt podczas odpoczynku, pozwalając na delikatne rozciąganie. Okolica szyi i ramion są zsynchronizowane i dopasowane w wyjątkowy sposób do Twojego ciała dając wsparcie dla kręgosłupa bez uczucia nacisku.

Aquatech_woda.png

Pokrowiec

 

Pokrowiec wykonany jest z delikatnej i eleganckiej tkaniny Tencel® wzbogaconej pikowanymi szwami. Taśma boczna wyposażona jest w praktyczny zamek błyskawiczny oraz wygodne uchwyty.

MF fascia coordinata.jpg

Pranie pokrowca

Radzimy regularnie wietrzyć wewnętrzny rdzeń materaca poprzez zdejmowanie górnej części pokrowca. Pokrowiec można zdjąć i wyprać w pralce w maksymalnej temperaturze 60 ° C, uniakć trybu wirowania.

lavabilità-materasso-falomo.jpg
bottom of page