top of page
Gel Memory Cervicale
ikonki v11.jpg
piso.png
piso.png
ikonki v22.jpg
oeko-tex-standard-100.jpg
reach.png

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Dzięki „podwójnie falującemu ” kształtowi poduszka, wyprodukowana z innowacyjnej pianki żelowej Physioclima i Soy Bio Memory, jest idealna dla tych, którzy szukają poduszki wygodnej przy każdym ruchu bez uciskania kręgów szyjnych. Zakrzywiona ergonomicznaie powierzchnia sprawia, że poduszka ta szczególnie nadaje się dla tych, którzy preferują spanie na boku.

 

MAKSYMALNY KOMFORT

Nowa poduszka Gel Memory Cervicale została zaprojektowana, aby zapewnić większe wsparcie, szczególnie osobom cierpiącym na ból szyi, pleców czy ramion..

POKROWIEC DUO CLIMA

 

Pokrowiec poduszki wykonany jest ze specjalnego materiału MicroTencel®: innowacyjnego włókna naturalnego regulującego temperaturę dla maksymalnego komfortu o każdej porze roku. Pokrowiec Duo Clima można łatwo prać w pralce w temperaturze 60 ° C.

 

Specjalny pokrowiec Duo Clima idealnie dopasowuje się do kształtu poduszki i można go odwrócić do góry nogami w zależności od pory roku: szara strona jest wykonana z tkaniny Fresh MicroTencel®, a biała z tkaniny Basic MicroTencel®.

LATO

lato zima.png

ZIMA

Bawełna

Bawełna jest najważniejszym roślinnym włóknem tekstylnym stosowanym w tkactwie ze względu na jej wyjątkową delikatność w kontakcie ze skórą. Manifattura Falomo używa go do pokrycia i wypełnienia swoich materacy, ponieważ jest doskonałym przewodnikiem ciepła odprowadzanym z ciała i utrzymuje chłód skóry.

bawe%C5%82na%20rys%2C_edited.jpg

PhysioClima Gel

 

PhysioClima Gel zapewnia wyjątkowe uczucie miękkości i elastyczności, aby zapewnić najlepszy komfort szyi i kręgom szyjnym podczas odpoczynku.
 

Żel termoregulujący zawarty w PhysioClima Gel zatrzymuje ciepło, zapewniając chłodniejszy i bardziej regenerujący sen. 

falomo-cuscino-physioclima-gel-schiuma-dettaglio.jpg
bottom of page