top of page
Gel Memory Saponetta
ikonki v11.jpg
piso.png
piso.png
ikonki v22.jpg
oeko-tex-standard-100.jpg
reach.png

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Poduszka wykonana z pianki Soy Bio Memory i żelu Physioclima, nowej pianki z żelem termoregulującym gwarantującym optymalną kontrolę wilgotności i temperatury. Wyjątkowo ergonomiczna i miękka, zapewnia doskonały komfort dla szyi i kręgosłupa podczas odpoczynku.

 

DLA TWOJEGO DOBREGO SAMOPOCZUCIA

Nowa poduszka Gel Memory w kształcie mydła charakteryzuje się szeregiem kanałów, które umożliwiają stały przepływ powietrza.

Ta funkcja zapewnia maksymalne odprowadzanie wilgoci i zapewnia wysoką przewodność cieplną w zawsze chłodnym otoczeniu.

POKROWIEC DUO CLIMA

 

Pokrowiec poduszki wykonany jest ze specjalnego materiału MicroTencel®: innowacyjnego włókna naturalnego regulującego temperaturę dla maksymalnego komfortu o każdej porze roku. Pokrowiec Duo Clima można łatwo prać w pralce w temperaturze 60 ° C.

 

Specjalny pokrowiec Duo Clima idealnie dopasowuje się do kształtu poduszki i można go odwrócić do góry nogami w zależności od pory roku: szara strona jest wykonana z tkaniny Fresh MicroTencel®, a biała z tkaniny Basic MicroTencel®.

LATO

lato zima.png

ZIMA

Bawełna

Bawełna jest najważniejszym roślinnym włóknem tekstylnym stosowanym w tkactwie ze względu na jej wyjątkową delikatność w kontakcie ze skórą. Manifattura Falomo używa go do pokrycia i wypełnienia swoich materacy, ponieważ jest doskonałym przewodnikiem ciepła odprowadzanym z ciała i utrzymuje chłód skóry.

bawe%C5%82na%20rys%2C_edited.jpg

PhysioClima Gel

 

PhysioClima Gel zapewnia wyjątkowe uczucie miękkości i elastyczności, aby zapewnić najlepszy komfort szyi i kręgom szyjnym podczas odpoczynku.
 

Żel termoregulujący zawarty w PhysioClima Gel zatrzymuje ciepło, zapewniając chłodniejszy i bardziej regenerujący sen. 

falomo-cuscino-physioclima-gel-schiuma-dettaglio.jpg
bottom of page