top of page
Materac Golf Feel
H2.png
ikonki v3.jpg
ikonki v9.jpg
ikonki v6.jpg
Aquatech.png
feel.png
ikonki v21.jpg
reach.jpg

Golf Feel to ekskluzywny materac, który zamienia sen w doświadczenie pełnego relaksu. Materac Golf Feel charakteryzuje główna pianka Aquatech®, o dużej gęstości jako podstawa materaca, wspierająca obszar lędźwiowy.

Innowacyjna warstwa Aquatech® jest specjalnie profilowana i posiada 250 punktów podparcia. Wierzchnia warstwa wykonana jest z pianki Feel HD, materiału, który zwiększa komfort i zapewnia prawdziwie regenerujący sen.

 

Feel HD to pianka nowej generacji, testowana w laboratoriach SanoDormire®. Po dokładnym procesie badań i rozwoju, Feel HD stanowi dziś idealne rozwiązanie, które może zrewolucjonizować świat wypoczynku - jako pianka wyjątkowo wygodna, oddychająca i sprężysta. Dzięki tej nowej koncepcji większa stabilność komórek zapewnia całkowitą swobodę ruchów podczas odpoczynku.

Wyselekcjonowane materiały - maksymalny komfort

 

Golf Feel to hipoalergiczny materac ze zdejmowanym pokrowcem. Główny rdzeń materaca to innowacyjna warstwa Aquatech® specjalnie profilowana posiadająca 250 punktów podparcia.

Wysokość materaca: 24 cm

1.

Pikowany pokrowiec z tkaniny Tencel®

2.

Feel HD – 5,5 cm
(gęstość 45 kg/m3)

3.

Golf project Aquatech® – 16 cm
(gęstość 40 kg/m3)

MF golf feel sezioni.jpg
falomo-golf-project-pl.jpg

Pianka Feel HD

 

To pianka nowej generacji stosowana w materacach i poduszkach Manifattura Falomo. Testowana w laboratoriach SanoDormire®, po dokładnym procesie badań i rozwoju, Feel HD reprezentuje dziś doskonałe rozwiązanie, które może zrewolucjonizować świat wypoczynku: wyjątkowo wygodna, oddychająca i sprężysta.

Elastyczność i odporność na zgniatanie:

Dzięki tej nowej koncepcji większa stabilność komórek zapewnia całkowitą swobodę ruchów podczas odpoczynku.

Niezrównany komfort:

Materiały całkowicie hydrofilowe, zdolne do pochłaniania wilgoci do 4 razy więcej w porównaniu z innymi poduszkami.

Brak nacisku na ciało:

Idealne dopasowanie poduszki do cech fizycznych osoby.

Wysoka trwałośc na lata.

MF feel hd.jpg

Aquatech®

 

Aquatech® to pianka otrzymana z mieszaniny polimerów i wody, stworzona wyłącznie dla produktów z najwyższej półki. Aquatech® zachowuje się jak naturalna gąbka: użyta woda wytwarza miliony maleńkich otworów co pozwala na usuwanie wilgoci, przez filtry powietrza.

 

Dzięki Aquatech® kręgosłup i szyja zachowują swój naturalny kształt podczas odpoczynku, pozwalając na delikatne rozciąganie. Okolica szyi i ramion są zsynchronizowane i dopasowane w wyjątkowy sposób do Twojego ciała dając wsparcie dla kręgosłupa bez uczucia nacisku.

Aquatech_woda.png

Pokrowiec

 

Pokrowiec wykonany jest z delikatnej i eleganckiej tkaniny Tencel® wzbogaconej pikowanymi szwami. Taśma boczna wyposażona jest w praktyczny zamek błyskawiczny oraz wygodne uchwyty.

MF fascia coordinata.jpg

Pranie pokrowca

Radzimy regularnie wietrzyć wewnętrzny rdzeń materaca poprzez zdejmowanie górnej części pokrowca. Pokrowiec można zdjąć i wyprać w pralce w maksymalnej temperaturze 60 ° C, uniakć trybu wirowania.

lavabilità-materasso-falomo.jpg
bottom of page