top of page
Materac Balance Giubileo
sss.png
H2.png
Soia.png
feel.png
hygcen.png
ikonki v21.jpg
ikonki v22.jpg
reach.jpg
lga.png

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Najlepsza włoska tradycja produkcji i mistrzostwo naszych rzemieślników - ekskluzywny materac Balance Giubileo .

Aby uczcić nasze 60-lecie, zebraliśmy w jednym produkcie najlepsze innowacje, dzięki którym nasze materace stały się znane na całym świecie.

Balance Giubileo_2.jpg

800 sprężyn multipocet z 7 ergonomicznymi strefami, zamknięte w bazie z innowacjnej pianki Aquatech®, aby zapewnić dobre podparcie podczas korzystania z materaca (wstawanie i siadanie).

Jedwabna tkanina pokrowca 3D zapewnia maksymalną przewiewność i doskonały mikroklimat podczas nocnego wypoczynku, a dopracowane pikowanie przywołuje na myśl klasyczny wzór w romby.

Materac Balance Giubileo feruje 2 różne strony spania, aby zapewnić najlepszy mikroklimat o każdej porze roku. 

Strona letnia zawiera wysoce oddychający materiał Solotex™ i delikatne jedwabne wypełnienie, natomiast strona zimowa zapewnia otulające wsparcie dzięki wyściółce Soy Memory Touch.

Balance Giubileo- budowa.jpg

Taśma boczna przypomina typowe szwy z lat 60., wzmocniona specjalną taśmą w stylu brytyjskim i wysoce oddychającą tkaniną wolumetryczną, idealnie przepuszcza powietrze dzięki czemu włókna wewnętrzne zachowują swoje właściwości.

Balance Giubileo- bok.jpg

SOYMEMORY

Profil Soy Memory Touch z falistym wykończeniem, delikatnie dopasowuje się do nacisku ciała, aby zapobiec kompresji kręgosłupa.

SOIA (DN 40).png

Aquatech®

 

Aquatech® to pianka otrzymana z mieszaniny polimerów i wody, stworzona wyłącznie dla produktów z najwyższej półki. Aquatech® zachowuje się jak naturalna gąbka: użyta woda wytwarza miliony maleńkich otworów co pozwala na usuwanie wilgoci, przez filtry powietrza.

 

Dzięki Aquatech® kręgosłup i szyja zachowują swój naturalny kształt podczas odpoczynku, pozwalając na delikatne rozciąganie. Okolica szyi i ramion są zsynchronizowane i dopasowane w wyjątkowy sposób do Twojego ciała dając wsparcie dla kręgosłupa bez uczucia nacisku.

Pranie pokrowca

Radzimy regularnie wietrzyć wewnętrzny rdzeń materaca poprzez zdejmowanie górnej części pokrowca. Pokrowiec można zdjąć i wyprać w pralce w maksymalnej temperaturze 60 ° C, uniakć trybu wirowania.

Aquatech_woda.png
lavabilità-materasso-falomo.jpg
bottom of page