top of page

Gran Pascià: przyjemność ze spania na luksusowym materacu

Wybór wysokiej jakości materaca oznacza zwrócenie większej uwagi na swoje zdrowie i dobre samopoczucie psychofizyczne.Niezwykła siła komfortu


Napięcie i sztywność mięśni wpływają na naszą codzienną kondycję. Dlatego wybór nowego materaca musi koncentrować się nie tylko na jego estetyce, ale przede wszystkim na jakości wewnętrznej struktury i reakcji na nocne ruchy.
Krótko mówiąc, inwestowanie w jakość wypoczynku poprawia nasze zdrowie, produktywność i efektywność w życiu codziennym.


Skupiamy się na doborze materiałów zapewniających wyjątkowy sen


Gran Pascià to nasz luksusowy materac: precyzyjny całkowicie włoski proces produkcyjny, prowadzony przez 10 najbardziej doświadczonych rzemieślników w naszej firmie, sprawia, że ​​jest to jeden z najbardziej podziwianych i lubianych przez naszych klientów produktów.

Dzięki swojej wewnętrznej strukturze wykonanej z 10 warstw naturalnych materiałów i unikalnemu systemowi sprężyn, Gran Pascià oferuje niezrównany komfort i niezwykłą równowagę anatomiczną.


Wyrafinowane tekstury i starannie dopracowane detale


Nasz wyjątkowo luksusowy materac Gran Pascià jest wykonany ze starannie dobranych naturalnych materiałów, które zmieniają ideę „zdrowy sen” w autentyczny styl życia.


  • Oprócz odpowiedniego podparcia gwarantowanego przez wiele stref o zróżnicowanej sztywności, wewnętrzny rdzeń wykonany z niezależnych sprężyn zapewnia wysoki poziom docelowej równowagi na całej powierzchni materaca.

  • Wybrane najnowocześniejsze materiały skutecznie kontrolują temperaturę ciała: odprowadzają wilgoć, gwarantując suche i higieniczne środowisko do spania.

  • Materac wspiera elastyczność, ruch i pozwala na maksymalne rozciągnięcie kręgosłupa, aby umożliwić pełną regenerację w nocy i optymalne przebudzenie.


Elegancki pikowany pokrowiec zewnętrzny z 10 wygodnymi uchwytami bocznymi w wersji queen-size. Zdejmowaną nakładkę można prać w temperaturze do 60°C.

85 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page