top of page
Memo Classic Cervicale
ikonki v15.jpg
ikonki v6.jpg
Aquatech_edited.png
oeko-tex-standard-100.jpg
hygcen.png
reach.png

Poduszka Memo Classic składa się z pianki wykonanej z mieszanki polimerów i wody formowanej. Jest niezwykle miękka, pod wpływem ciepła dostosowuje się do szyji i kręgosłupa.

POKROWIEC 

 

Pokrowiec poduszki wykonany z hipoalergicznej dzianiny wiskozowej. Posiada zamek błyskawiczny, dzięki czemu można łatwo zadbać

o higienę snu i prać pokrowiec w pralce w 60 ° C.

Bawełna

Bawełna jest najważniejszym roślinnym włóknem tekstylnym stosowanym w tkactwie ze względu na jej wyjątkową delikatność w kontakcie ze skórą. Manifattura Falomo używa go do pokrycia i wypełnienia swoich materacy, ponieważ jest doskonałym przewodnikiem ciepła odprowadzanym z ciała i utrzymuje chłód skóry.

bawe%C5%82na%20rys%2C_edited.jpg

Aquatech®

 

Aquatech® to pianka otrzymana z mieszaniny polimerów i wody, stworzona wyłącznie dla produktów z najwyższej półki. Aquatech® zachowuje się jak naturalna gąbka: użyta woda wytwarza miliony maleńkich otworów co pozwala na usuwanie wilgoci poprzez filtry powietrza.

 

Dzięki Aquatech® kręgosłup i szyja zachowują swój naturalny kształt podczas odpoczynku, pozwalając na delikatne rozciąganie. Okolica szyi i ramion są zsynchronizowane i dopasowane w wyjątkowy sposób do twojego ciała dając wsparcie dla kręgosłupa bez uczucia nacisku.

Aquatech_woda.png
bottom of page