top of page
Materac Pro Memory New
ikonki v1.jpg
ikonki v3.jpg
ikonki v9.jpg
ikonki v6.jpg
ikonki v8.jpg
Aquatech.png
oeko-tex-standard-100.jpg

Pro Memory New przeznaczony jest dla osób ceniących komfort oraz podparcie podczas snu. Składa się z trzech warstw pianek pamięci o gęstości 50 kg/m3. Górna strona materaca posiada 7 stref podparcia, z kanałami napowietrzającymi, co sprzyja idealnemu mikroklimatowi spania. Druga warstwa z pianki EOS, to wkładka grzbietowa odpowiednio wyprofilowana, zapewniająca pewne podparcie kręgosłupa. Dolna warstwa z pianki w technologii Aquatech® idealnie podpiera całe ciało, zapewniając odpowiednią pozycję podczas snu.

Dzięki specjalnie profilowanej dolnej warstwie, materac Pro Memory New jest idealnym rozwiązaniem również do stelaży elektrycznych.

Pro Memory New posiada wewnętrzna siatkę z dżerseju bawełnianego i włókna ceulozowego chroniącą rdzeń materaca. Pokrowiec posiada pas wentylacyjny 3D zapewniający przwiewnośc materaca. Na pasie znajdują sie uchwyty usprawniające podnoszenie materaca.

Wysokość materaca: 21 cm

Untitled.png

2

3

4

1

1.

Hipoalergiczny pokrowiec

2.

Memory Touch - 4 cm

(gęstość 50 kg/m3)

3.

EOS - 3,5 cm

(gęstość 40 kg/m3)

4.

Aquatech® - 10,5 cm

(gęstość 40 kg/m3)

Aquatech®

 

Aquatech® to pianka otrzymana z mieszaniny polimerów i wody, stworzona wyłącznie dla produktów z najwyższej półki. Aquatech® zachowuje się jak naturalna gąbka: użyta woda wytwarza miliony maleńkich otworów co pozwala na usuwanie wilgoci poprzez filtry powietrza.

Dzięki Aquatech® kręgosłup i szyja zachowują swój naturalny kształt podczas odpoczynku, pozwalając na delikatne rozciąganie. Okolica szyi i ramion są zsynchronizowane i dopasowane w wyjątkowy sposób do Twojego ciała dając wsparcie dla kręgosłupa bez uczucia nacisku.

Aquatech_woda.png

Pianka EOS

Oddychająca i mikrokomórkowa pianka Eos, bardzo szybko filtruje i odprowadza wilgoć dzięki wysokiej przepuszczalności powietrza; jest odporna na ściskanie, jest trwała, lekka i łatwa w utrzymaniu: łączy w sobie zalety oddychalności, niewielkiej wagi, ergonomii, typowe dla pianek o wysokiej zawartości technologii, z zaletami lateksu.

eos.jpg

Pokrowiec z wieloma uchwytami 

Opaska boczna pokrowca wyposażona jest we wkład wolumetryczny oraz w cztery wielofunkcyjne uchwyty, które pozwalają na swobodne obracanie materaca. 

Pro Memory New.jpg

Bawełna

Bawełna jest najważniejszym roślinnym włóknem tekstylnym stosowanym w tkactwie ze względu na jej wyjątkową delikatność w kontakcie ze skórą. Manifattura Falomo używa go do pokrycia i wypełnienia swoich materacy, ponieważ jest doskonałym przewodnikiem ciepła odprowadzanym z ciała i utrzymuje chłód skóry.

Pranie pokrowca

Radzimy regularnie wietrzyć wewnętrzny rdzeń materaca poprzez zdejmowanie górnej części pokrowca. Pokrowiec można zdjąć i wyprać w pralce w maksymalnej temperaturze 60 ° C, uniakć trybu wirowania.

bawe%C5%82na%20rys%2C_edited.jpg
lavabilità-materasso-falomo.jpg
bottom of page