top of page
Materac Memo Class
ikonki v2.jpg
ikonki v3.jpg
ikonki v9.jpg
ikonki v6.jpg
ikonki v8.jpg
ikonki v11.jpg
Aquatech.png
oeko-tex-standard-100.jpg

Memo Class to materac dwustronny. W zależności od preferncji można wybrać stronę bardziej komfortową odczuwalną jako miększą. Strona komfortowa dzięki piance Soy Memory Touch, otula nasze ciało pod wpływem nacisku.  Strona twardsza, zapewnia większe podparcie dla kręgosłupa. Materac posiada 7 stref, które odpowiadają naturalnemu podziałowi ludzkiego ciała: strefa głowy, barków, lędźwi, miednicy, ud, łydek i stóp.

Wysokość materaca: 24 cm

Rdzeń Memo Class.jpg

2

3

4

Memo Class wycięte tło.png

1

1.

Hipoalergiczny pokrowiec

2.

Soy Memory Touch - 3,5 cm

(gęstość 45 kg/m3)

3.

Aquatech® - 10 cm

(gęstość 30 kg/m3)

4.

Aquatech® - 10 cm

(gęstość 35 kg/m3)

Aquatech®

 

Aquatech® to pianka otrzymana z mieszaniny polimerów i wody, stworzona wyłącznie dla produktów z najwyższej półki. Aquatech® zachowuje się jak naturalna gąbka: użyta woda wytwarza miliony maleńkich otworów co pozwala na usuwanie wilgoci poprzez filtry powietrza.

 

Dzięki Aquatech® kręgosłup i szyja zachowują swój naturalny kształt podczas odpoczynku, pozwalając na delikatne rozciąganie. Okolica szyi i ramion są zsynchronizowane i dopasowane w wyjątkowy sposób do Twojego ciała dając wsparcie dla kręgosłupa bez uczucia nacisku.

Aquatech_woda.png

SoiaBIO

Soja jest naturalnym surowcem pomagającym w walce z chorobami układu krążenia, niweluje problemy związane z menopauzą oraz sprzyja aktywności mózgu. Niedawne badania epidemiologiczne przeprowadzone na populacjach azjatyckich pokazują, że diety bogate w soję pomagają zmniejszyć liczbę przypadków raka okrężnicy, piersi i prostaty. Jest nietoksyczny, niedrażniący i nie powoduje alergii; przeciwdziała tworzeniu się bakterii i pleśni.

Soja.png

Pokrowiec z wieloma uchwytami 

Opaska boczna pokrowca wyposażona jest we wkład wolumetryczny oraz w cztery wielofunkcyjne uchwyty, które pozwalają na swobodne obracanie materaca. 

Memo Class wycięte tło.png

Bawełna

Bawełna jest najważniejszym roślinnym włóknem tekstylnym stosowanym w tkactwie ze względu na jej wyjątkową delikatność w kontakcie ze skórą. Manifattura Falomo używa go do pokrycia i wypełnienia swoich materacy, ponieważ jest doskonałym przewodnikiem ciepła odprowadzanym z ciała i utrzymuje chłód skóry.

Pranie pokrowca

Radzimy regularnie wietrzyć wewnętrzny rdzeń materaca poprzez zdejmowanie górnej części pokrowca. Pokrowiec można zdjąć i wyprać w pralce w maksymalnej temperaturze 60 ° C, uniakć trybu wirowania.

bawe%C5%82na%20rys%2C_edited.jpg
lavabilità-materasso-falomo.jpg
bottom of page