top of page
Materac Admiral
ikonki v2.jpg
ikonki v3.jpg
ikonki v9.jpg
ikonki v6.jpg
ikonki v8.jpg
ikonki v11.jpg
Aquatech.png
oeko-tex-standard-100.jpg

Admiral to materac składający się z bazy z pianki sojowej z 7 stefami nośnymi dającymi mocne wsparcie. Warstwa wierzchnia z pianki Aquatech® sprawia, że kręgosłup i szyja zachowują swój naturalny kształt podczas odpoczynku, pozwalając na delikatne rozciąganie. Okolica szyi i ramion są zsynchronizowane i dopasowane w wyjątkowy sposób do Twojego ciała dając wsparcie dla kręgosłupa bez uczucia nacisku.

 

Całość pokryta elastycznym pokrowcem, miłym w dotyku. Pokrowiec jest hipoalergiczny, zdejmowany.  

Wysokość materaca: 23 cm

MF admiral-fodera (1).jpg

1.

Hipoalergiczny pokrowiec

2.

Aquatech® - 4 cm (gęstość 30 kg/m3)

3.

Soy Organic - 16 cm (gęstość 35 kg/m3)

1

2

3

Aquatech®

 

Aquatech® to pianka otrzymana z mieszaniny polimerów i wody, stworzona wyłącznie dla produktów z najwyższej półki. Aquatech® zachowuje się jak naturalna gąbka: użyta woda wytwarza miliony maleńkich otworów co pozwala na usuwanie wilgoci przez filtry powietrza.

 

Dzięki Aquatech® kręgosłup i szyja zachowują swój naturalny kształt podczas odpoczynku, pozwalając na delikatne rozciąganie. Okolica szyi i ramion są zsynchronizowane i dopasowane w wyjątkowy sposób do Twojego ciała dając wsparcie dla kręgosłupa bez uczucia nacisku.

Aquatech_woda.png

SoiaBIO

Soja jest naturalnym surowcem pomagającym w walce z chorobami układu krążenia, niweluje problemy związane z menopauzą oraz sprzyja aktywności mózgu. Niedawne badania epidemiologiczne przeprowadzone na populacjach azjatyckich pokazują, że diety bogate w soję pomagają zmniejszyć liczbę przypadków raka okrężnicy, piersi i prostaty. Jest nietoksyczny, niedrażniący i nie powoduje alergii; przeciwdziała tworzeniu się bakterii i pleśni.

Soja.png

Pokrowiec z wieloma uchwytami 

Opaska boczna pokrowca wyposażona jest we wkład wolumetryczny oraz w cztery wielofunkcyjne uchwyty, które pozwalają na swobodne obracanie materaca. 

MF admiral fodera.jpg

Bawełna

Bawełna jest najważniejszym roślinnym włóknem tekstylnym stosowanym w tkactwie ze względu na jej wyjątkową delikatność w kontakcie ze skórą. Manifattura Falomo używa go do pokrycia i wypełnienia swoich materacy, ponieważ jest doskonałym przewodnikiem ciepła odprowadzanym z ciała i utrzymuje chłód skóry.

bawe%C5%82na%20rys%2C_edited.jpg

Pranie pokrowca

Radzimy regularnie wietrzyć wewnętrzny rdzeń materaca poprzez zdejmowanie górnej części pokrowca. Pokrowiec można zdjąć i wyprać w pralce w maksymalnej temperaturze 60 ° C, uniakć trybu wirowania.

lavabilità-materasso-falomo.jpg
bottom of page